Wyniki badań

Eksperci i nasi klienci są zgodni...

Rainbow jest najlepszym na świecie systemem czyszczenia mieszkań!


Testy przeprowadzone w niezależnym laboratorium udowodniły, że system czyszczący Rainbow e2 Black jest nie do pokonania! W efekcie stosowania technologii wodnej filtracji powietrza oraz wykorzystania skuteczności separatora, Rainbow e2 "wyłapuje" 99,997% (wagowo) typowego domowego zabrudzenia. Dzięki "bezszczotkowemu" silnikowi i filtrowi HEPA Rainbow e2 osiąga bezkonkurencyjne wyniki w walce z zabrudzeniami. Przeczytaj, co nasi Klienci mają na ten temat do powiedzenia oraz zobacz Wyniki Badań.

 

Wyniki Badań - posiadacze Rainbow są Zgodni - "Rainbow jest Najlepszy"

 

"Poziom satysfakcji z zakupu systemu czyszczącego Rainbow wśród ostatnich klientów wynosi 98% i jest najwyższy spośród zanotowanych w ciągu 20 lat wyników badań" 
- Nordhaus Research, Inc., Southfield, MI USA

 • 94% posiadaczy Rainbow uważa zdecydowanie, że Rainbow jest znacznie lepszy od ich odkurzaczy w usuwaniu brudu i alergenów.
 • 98% osób, które przed Rainbow posiadały Hoovera uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu kurzu, natomiast 96% spośród nich uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu alergenów.
 • 92% osób, które przed Rainbow posiadały Kirby uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu kurzu, natomiast 96% spośród nich uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu alergenów.
 • 98% osób, które przed Rainbow posiadały Kenmore uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu kurzu, natomiast 98% spośród nich uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu alergenów.
 • 97% osób, które przed Rainbow posiadały Eurekę uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu kurzu, natomiast 99% spośród nich uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu alergenów.
 • 93% osób, które przed Rainbow posiadały Elektroluxa uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu kurzu, natomiast 95% spośród nich uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu alergenów.
 • 94% posiadaczy Rainbow uważa zdecydowanie, że Rainbow jest znacznie lepszy od ich odkurzaczy w usuwaniu brudu i alergenów.
 • 93% posiadaczy Rainbow uważa je za bardzo dobrą inwestycję.Nordhaus Research, Inc., Southfield, MI USA
 • 90%+ posiadaczy Rainbow jest ekstremalnie lub bardzo usatysfakcjonowanych 
  zakupem Rainbow.
  The Schoenwald Group, Inc. New York City, N.Y
 • 90%+ alergików najchętniej właśnie Rainbow poleciłoby innym alergikom
  Nordhaus Research, Inc., Southfield, MI USA

  

Rainbow jest posiadaczem wielu cennych certyfikatów. 
Do najważniejszych z nich należą:

 • Certyfikat Amerykańskiej Fundacji Astmy i Alergii (AAFA) - Certyfikat ten przyznawany jest wyłącznie urządzeniom, w których naukowo udowodniono usuwanie alergenów z wykładzin dywanowych, przy jednoczesnym zatrzymaniu alergenów wewnątrz urządzenia. Otrzymanie tego Certyfikatu jest niezmiernie trudne, a sprzęt, który stara się o przyznanie mu Certyfikatu musi spełniać bardzo rygorystyczne warunki prozdrowotne. Więcej szczegółów dotyczących Certyfikatu AAFA znajdziesz tutaj.
 • Certyfikat Stowarzyszenia Producentów Urządzeń Domowych (AHAM) - mogą uzyskać go jedynie urządzenia, które pozytywnie przejdą testy potwierdzające ich skuteczność w usuwaniu substancji unoszących się w powietrzu, dymu papierosowego, pyłków i kurzu. Jesteśmy dumni, że Rainbow spełnia wymogi AHAM już od 8 lat!
 • Symbol Świadectwa Carpet and Rug Institute potwierdza, że Rainbow spełnia surowe wymogi dotyczące jakości czyszczenia nie powodując uszkodzeń czyszczonych dywanów. Produkty, które posiadają ten Certyfikat nie tylko doskonale czyszczą, ale jednocześnie chronią dywany.

 

 

 

Rainbow jest przyjacielem astmatyków i alergików

certyfikowanym przez Amerykańską Fundację Astmy i Alergii (AAFA)

  

Certyfikat ten przyznawany jest wyłącznie urządzeniom, w których naukowo udowodniono usuwanie alergenów z wykładzin dywanowych, przy jednoczesnym zatrzymaniu alergenów wewnątrz urządzenia.

 

Badania, zgodne z Protokołami Allergy Standards Limited (ASL) dowiodły, że w certyfikowanych urządzeniach stosowane są następujące zasady:

 • Usuwa zdecydowaną większość alergenów z wykładziny dywanowej
 • Usunięty alergen pozostaje wewnątrz urządzenia
 • Usunięcie alergenu jest efektem pracy urządzenia, a alergen nie jest ponownie rozprzestrzeniany
 • Nawet w sytuacji częściowego zapełnienia zbiornika nie następuje zmniejszenie efektywności usuwania alergenów
 • Użytkownik urządzenia nie jest wystawiony na działanie alergenów podczas opróżniania zbiornika

 

Certyfikat Przyjazny astmatykom i alergikom to znak jasno demonstrujący nastawienie na Klienta, mówiący o tym, że System Czyszczący Rainbow firmy Raxair ma możliwość pozytywnie służyć zdrowemu środowisku

 

 

O AAFA:
Reputacja AAFA w USA, jako wiodącej organizacji non-profit reprezentującej interesy osób cierpiących na astmę i alergię jest nie do przecenienia. AAFA jest najbardziej zaufanym źródłem informacji oraz pierwszym miejscem, do którego politycy, pacjenci, rodzice, konsumenci i media udają się, gdy potrzebują informacji o astmie i alergii.

 

O ASL:
Allergy Standards Limited (Dublin, Irlandia) jest prowadzoną przez lekarza organizacją, z silną grupą badawczą. ASL jest zaangażowana w kilka działań, w których jakość środowiska wewnętrznego jest istotnym tematem. Laboratorium ASL posiada zapisy szpitalnych kontroli infekcji, monitoring alergenów/pleśni oraz monitoring cząstek powietrza w domach i obiektach komercyjnych.