Wskazówki i porady

To oczywiste, że Rainbow jest w stanie rewelacyjnie wyczyścić podłogi.

Wzbogacono go jednak w wiele więcej rozwiązań i funkcji doskonałych dla Ciebie.

Zobacz kilka, spośród nieocenionych możliwości, którymi dysponuje Rainbow!

Rainbow dostarcza Twojemu ognisku domowemu zdrowe, świeże powietrze wyczyszczone wodą. Lecz potrafi więcej - wzbogaca je o orzeźwiający zapach.

 

 

Dodaj dwie nakrętki Dezodorującego Odświeżacza Powietrza do zbiornika wody, a pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów, dymu papierosowego, aromatów po gotowaniu czy też zapachu dymu z kominów, jaki czuć w domu podczas zimowych dni.

Świeżość możesz również osiągnąć dodając kilka kropel Zestawu Zapachów do Aromaterapii do zbiornika, by wypełnić dom relaksującym aromatem wiosennych ogrodów. W każdym z przypadków Rainbow pozostawi Twoje mieszkanie czystym, świeżym, zdrowym i przyjemnie pachnącym.

 

Wiedziałeś, że możesz swoim Rainbow wyczyścić poduszki, kołdry i pluszowe zabawki? 

 

Właśnie po to zaprojektowano specjalne Odświeżające Torby Rainbow. Oto jak z nich skorzystać:

1. Umieść poduszki w Torbie Odświeżającej wraz ze szczotką do tapicerki umieszczoną na końcu rury Rainbow. Przytrzymaj Torbę naokoło rury.

2. Włącz urządzenie i patrz jak wszelkie drobiny, brudy, kurze poddają się ssącej sile Rainbow.

3. Teraz, bez odrywania Torby od rury przełącz końcówkę węża do wylotu - by napełnić Twoje poduszki odświeżającym, czystym powietrzem wyczyszczonym w żywiole wodnym.

 

 

Rainbow wzbogacono również w dodatkowe urządzenie o unikatowych możliwościach - dmuchawę.

 

Dmuchawę można stosować w dwojaki sposób. Poprzez przyłączenie odpowiedniej końcówki dmuchającej do rączki rury zakrzywionej i węża, co pozwoli na wygodne i szybkie wypełnienie powietrzem piłek plażowych, materacy, zabawek dmuchanych.

Drugi sposób pozwala na "wydmuchanie" z trudno dostępnych miejsc brudu i zanieczyszczeń, których dotąd nie można było się pozbyć. Rainbow jest odpowiednio dostosowany do takich zadań!

 

Rainbow wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, oferując dodatkowe akcesoria będące w stanie sprostać wszystkich oczekiwaniom. Do nich należą: szczotka tapicerska i szczotka antystatyczna.

Szczotka tapicerska z pewnością przyda Ci się by wyczyścić sofy, kanapy, fotele oraz wszelkie meble tapicerowane. Jest też niezastąpiona przy odświeżaniu ubrań, szczególnie tych wełnianych, futrzanych i z tkanin delikatnych.

Szczotka antystatyczna z bardzo miękkim włosiem została zaprojektowana z myślą o czyszczeniu specjalnych, delikatnych powierzchni - Twojego ulubionego zestawu porcelany, dzieł artystycznych. Równie dobrze możesz użyć jej do delikatnego wyczyszczenia sierści zwierząt, takich jak pies czy kot, z kurzu, brudu jak również z liniejących włosów. Szczotka antystatyczna doskonale oczyści nawet najdelikatniejsze rośliny! 

Po zakończonym sprzątaniu szczotka do podłóg i ścian, szczotka antystatyczna i tapicerska mogą być oczyszczane otwartą końcówką węża urządzenia Rainbow podczas pracy, można też zdjąć przystawkę i oczyścić w ciepłej wodzie z mydłem. Przed ponownym umieszczeniem w urządzeniu należy przystawkę osuszyć. Jeżli włosie szczotki zużyje się lub zniszczy - skontaktuj się z nami, aby nabyć nowe.

 

Rainbow wyposażony jest równiez w niestandardowe końcówki czyszczące.

Wykorzystaj ssawkę szczelinową długą do sprzątania pod lodówką, pod szafkami i komodą. Doskonale sprawdzi się również przy sprzątaniu trudno dostępnych miejsc w samochodzie!

 

Czyszczenie zatkanego węża: 

jeśli podczas sprzątania zauważymy obniżony przepływ powietrza, jest możliwe, że Rainbow "połknął" przedmiot, który utknął w rurze. W celu usunięcia zatoru należy wyłączyć urządzenie Rainbow i odłączyć od źródła prądu. Następnie zdjąć klapkę wylotu powietrza w tylnej części urządzenia i pdołączyć wąż do otworu wylotowego upewniając się, że oba zatrzaski zostały zablokowane. Umieścić rurę uchwytu węża we wlocie powietrza w przedniej części urządzenia. Włączyć urządzenie i potrząsnąć wężem - jakiekolwiek zanieczyszczenia, które utknęły w wężu zostaną przechwycone przez zbiornik wody.