Odkurzacz antyalergiczny z filtrem wodnym oraz filtrem Hepa

Urządzenia czyszczące Rainbow zostały zaprojektowane z myślą o utrzymaniu porządku w Państwa mieszkaniach. Wykorzystują one filtrację wodną, a także są wyposażone w filtry HEPA (High Efficiency Particulate Air). Zastosowanie najnowocześniejszych technologii oraz wytrzymałych na uszkodzenia materiałów umożliwia komfortowe i długoletnie ich użytkowanie.

Prezentowane odkurzacze wodne z filtrem HEPA zapewniają szybkie i skuteczne sprzątanie pomieszczeń o różnym charakterze. Dzięki wykorzystaniu naturalnych właściwości wody w systemach czyszczących Rainbow, nasi Klienci otrzymują odkurzacz wodny, którego funkcjonowanie oparte jest na niezawodnych i ekologicznych rozwiązaniach. Zapraszamy do zamówienia bezpłatnej prezentacji!

Zamów prezentację!

Najdoskonalszy na świecie system czyszczenia domów!

Dokładamy wszelkich starań, by odkurzacz antyalergiczny Rainbow z systemem filtracji wodnej i filtrem HEPA zapewniał efektywną dezynfekcję powietrza w domu i zapewniał tym samym zdrowy tryb życia mieszkańców. Najwyższa, potwierdzona certyfikatami jakość sprawia, że oferowany przez nas produkt cieszy się popularnością wśród wielu użytkowników.

Oferowane odkurzacze wodne wyposażone są w:

  • cechujący się dużą mocą silnik "Huragan",
  • skomputeryzowany Kontroler,
  • dwupoziomowy przełącznik mocy,
  • ręczną kontrolę systemu Power Nozzle,
  • opatentowany mechanizm filtracji wodnej,
  • najwyższej jakości filtry HEPA.

 

Jesteśmy przekonani, że oferowane odkurzacze wodne z filtrem HEPA spełnią również Państwa oczekiwania, dotyczące łatwej obsługi. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, zapewniamy konkurencyjne ceny.

Jakość sprzętu Rainbow potwierdzona jest certyfikatami:

AHAM Certyfikat
Stowarzyszenie Producentów Sprzętu Domowego (The Association of Home Appliance Manufacturers AHAM) oraz Stowarzyszenie AHAM Seal potwierdza, że Rainbow doskonale sprawdza się jako sprzęt do oczyszczenia powietrza. Redukuje zanieczyszczenia powietrza w przestrzeni domowej podnosząc jakość mikroklimatu domu i mieszkania.

CRI Certyfikat
Rainbow spełnia standardy Przemysłu Dywanów i Wykładzin CRI (Carpet and Rug Industry). W Programie Testów CRI Odkurzaczy do Pomieszczeń Zamkniętych prowadzonym przez niezależne laboratorium testów wykazano, iż odkurzacz dla alergików Rainbow spełnia wszystkie trzy wymagane warunki CRI: usuwanie zabrudzenia, usuwanie kurzu, poprawa wyglądu dywanów i wykładzin.

 

Wyniki Badań
Eksperci i nasi klienci są zgodni...
Rainbow jest najlepszym na świecie systemem czyszczenia mieszkań!
Testy przeprowadzone w niezależnym laboratorium udowodniły, że system czyszczący Rainbow e2 jest nie do pokonania! W efekcie stosowania technologii wodnej filtracji powietrza oraz wykorzystania skuteczności separatora, Rainbow e2 "wyłapuje" 99,997% (wagowo) typowego domowego zabrudzenia. Dzięki "bez szczotkowemu" silnikowi i filtrowi HEPA Rainbow e2 osiąga bezkonkurencyjne wyniki w walce z zabrudzeniami. Przeczytaj co Klienci mają na ten temat do powiedzenia oraz zobacz Wyniki Badań.
 
Wyniki Badań - posiadacze Rainbow są Zgodni - "Rainbow jest Najlepszy"
 
"Poziom satysfakcji z zakupu systemu czyszczącego Rainbow wśród ostatnich klientów wynosi 98% i jest najwyższy spośród zanotowanych w ciągu 20 lat wyników badań" 
- Nordhaus Research, Inc., Southfield, MI USA
94% posiadaczy Rainbow uważa zdecydowanie, że Rainbow jest znacznie lepszy od ich odkurzaczy w usuwaniu brudu i alergenów.
98% osób, które przed Rainbow posiadały Hoovera uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu kurzu, natomiast 96% spośród nich uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu alergenów.
92% osób, które przed Rainbow posiadały Kirby uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu kurzu, natomiast 96% spośród nich uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu alergenów.
98% osób, które przed Rainbow posiadały Kenmore uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu kurzu, natomiast 98% spośród nich uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu alergenów.
97% osób, które przed Rainbow posiadały Eurekę uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu kurzu, natomiast 99% spośród nich uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu alergenów.
93% osób, które przed Rainbow posiadały Elektroluxa uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu kurzu, natomiast 95% spośród nich uważa, że Rainbow jest lepszy w usuwaniu alergenów.
94% posiadaczy Rainbow uważa zdecydowanie, że Rainbow jest znacznie lepszy od ich odkurzaczy w usuwaniu brudu i alergenów.
93% posiadaczy Rainbow uważa je za bardzo dobrą inwestycję.Nordhaus Research, Inc., Southfield, MI USA
90%+ posiadaczy Rainbow jest ekstremalnie lub bardzo usatysfakcjonowanych 
zakupem Rainbow.
The Schoenwald Group, Inc. New York City, N.Y
90%+ alergików najchętniej właśnie Rainbow poleciłoby innym alergikom
Nordhaus Research, Inc., Southfield, MI USA
 
Rainbow jest posiadaczem wielu cennych certyfikatów. 
Do najważniejszych z nich należą:
Certyfikat Amerykańskiej Fundacji Astmy i Alergii (AAFA) - Certyfikat ten przyznawany jest wyłącznie urządzeniom, w których naukowo udowodniono usuwanie alergenów z wykładzin dywanowych, przy jednoczesnym zatrzymaniu alergenów wewnątrz urządzenia. Otrzymanie tego Certyfikatu jest niezmiernie trudne, a sprzęt, który stara się o przyznanie mu Certyfikatu musi spełniać bardzo rygorystyczne warunki prozdrowotne. Więcej szczegółów dotyczących Certyfikatu AAFA znajdziesz tutaj.
Certyfikat Stowarzyszenia Producentów Urządzeń Domowych (AHAM) - mogą uzyskać go jedynie urządzenia, które pozytywnie przejdą testy potwierdzające ich skuteczność w usuwaniu substancji unoszących się w powietrzu, dymu papierosowego, pyłków i kurzu. Jesteśmy dumni, że Rainbow spełnia wymogi AHAM już od 8 lat!
Symbol Świadectwa Carpet and Rug Institute potwierdza, że Rainbow spełnia surowe wymogi dotyczące jakości czyszczenia nie powodując uszkodzeń czyszczonych dywanów. Produkty, które posiadają ten Certyfikat nie tylko doskonale czyszczą, ale jednocześnie chronią dywany.
 
 
 
Rainbow jest już certyfikowanym
przyjacielem astmatyków i alergików
przez Amerykańską Fundację Astmy i Alergii (AAFA)
 
Certyfikat ten przyznawany jest wyłącznie urządzeniom, w których naukowo udowodniono usuwanie alergenów z wykładzin dywanowych, przy jednoczesnym zatrzymaniu alergenów wewnątrz urządzenia.
 
Badania, zgodne z Protokołami Allergy Standards Limited (ASL) dowiodły, że w certyfikowanych urządzeniach stosowane są następujące zasady:
Usuwa zdecydowaną większość alergenów z wykładziny dywanowej
Usunięty alergen pozostaje wewnątrz urządzenia
Usunięcie alergenu jest efektem pracy urządzenia, a alergen nie jest ponownie rozprzestrzeniany
Nawet w sytuacji częściowego zapełnienia zbiornika nie następuje zmniejszenie efektywności usuwania alergenów
Użytkownik urządzenia nie jest wystawiony na działanie alergenów podczas opróżniania zbiornika
 
Certyfikat Przyjazny astmatykom i alergikom to znak jasno demonstrujący nastawienie na Klienta, mówiący o tym, że System Czyszczący Rainbow firmy Raxair ma możliwość pozytywnie służyć zdrowemu środowisku
 
 
O AAFA:
Reputacja AAFA w USA, jako wiodącej organizacji non-profit reprezentującej interesy osób cierpiących na astmę i alergię jest nie do przecenienia. AAFA jest najbardziej zaufanym źródłem informacji oraz pierwszym miejscem, do którego politycy, pacjenci, rodzice, konsumenci i media udają się, gdy potrzebują informacji o astmie i alergii.
       
O ASL:
Allergy Standards Limited (Dublin, Irlandia) jest prowadzoną przez lekarza organizacją, z silną grupą badawczą. ASL jest zaangażowana w kilka działań, w których jakość środowiska wewnętrznego jest istotnym tematem. Laboratorium ASL posiada zapisy szpitalnych kontroli infekcji, monitoring alergenów/pleśni oraz monitoring cząstek powietrza w domach i obiektach komercyjnych.