Referencje

Eksperci i nasi klienci są zgodni, iż Rainbow jest najlepszym systemem czyszczenia na świecie, stworzonym specjalnie dla gospodarstw domowych


Testy niezależnego laboratorium udowodniły, że system czyszczący Rainbow e2 jest niezwyciężony w efektywności filtracji powietrza. Z wykorzystaniem technologii wodnej i separatora Rainbow e2 wyłapał 99,997% (wagowo) typowego domowego zabrudzenia. Dzięki "bezszczotkowemu" silnikowi i filtrowi HEPA Rainbow e2 osiąga bezkonkurencyjne wyniki w walce z zabrudzeniami. Przeczytaj, co Klienci mają na ten temat do powiedzenia oraz zobacz Wyniki Badań.

   

  

Miliony posiadaczy Rainbow na całym świecie czerpią bezcenne korzyści z posiadania systemu czyszczącego Rainbow. Oto co niektórzy z nich mają do powiedzenia:

 

 • Jestem niezwykle zadowolona z naszego Rainbow. To zdecydowanie najlepszy system odkurzający i czyszczący ze wszystkich, jakie do tej pory miałam. I na pewno najzdrowszy. Powietrze w naszym mieszkaniu jest czystsze i zdrowsze od kiedy mamy Rainbow.
  -Cz. Remdejko, Wrocław
 • Utrzymanie czystości to dla Nas jedna z ważniejszych rzeczy! Rainbow Nam to daje! I za to Mu dziekujemy!
  -Andrzej i Beata Deskur, Warszawa
 • Od pięciu lat w rezydencji Prymasa Polski w Warszawie korzystamy z urządzenia Rainbow. Jesteśmy ustysfakcjonowani jego przydatnością w utrzymaniu należytej czystości i porządku. Cenimy także możliwość oczyszczania i nawilżania powietrza, jaką daje to urządzenie. Z zadowoleniem stwierdzamy, że dokonaliśmy właściwego wyboru, kupując Rainbow.
  -Sekretariat Prymasa Polski, Warszawa
 • Początkowo pożyczałam Rainbow od córki, zeby posprzatać mieszkanie przed świętami i większymi uroczystościami rodzinnymi. Było to kłopotliwe, bo córka mieszka w innym mieście, a ja już nie umiałam sprzątać zwykłym odkurzaczem - nie mogłam znieść jego zapachu przy sprzataniu. Po zakupie Rainbow - to ja z kolei pożyczałam je drugiej córce, która mieszka niedaleko. Teraz i ona ma Rainbow. Cała rodzina uważa, że jest to najlepsze urządzenie w domu.
  -Jadwiga Kantorska, Brzeg Dolny
 • Gdy ja i mój mąż oczekiwaliśmy pierwszego dziecka, wiedzieliśmy, że potrzebujemy czegoś więcej niż odkurzacza, by poradzić sobie z pyłkami drzew i zanieczyszczeniami miejskiego powietrza. Rainbow poradził sobie świetnie! Nasze mieszkanie od tej pory jest nie tylko zawsza wysprzątane, ale i zdrowe.
  -M. i G . Górka, Gdańsk
 • Mieszkamy w domku jednorodzinnym z ogrodem, w niewielkiej miejscowości koło Warszawy. Mój mąż zawsze chciał mieć dużego psa, a pomysł ten niestety spodobał się również naszym dzieciom. A duży pies równa się dużo brudu. Ale nie dla Rainbow! Dzięki Rainbow nasz dom jest zawsze czysty. Nasze dywany i kanapy wygladają jeszcze lepiej niż przed tym, jak zamieszkał z nami Rex (bernardyn). Rex i Rainbow podbili nasze serca.
  -E.P. , Konstancin
 • Odwiedziłam Waszą siedzibę ("Almed", Leśniczówki 13, Warszawa - przyp. Rainbow) w czwartek 20 lipca 2006r. po południu z powodu domniemanej awarii mojego "Rainbow" serii E i pozostaję pod wrażeniem tej wizyty. Siedziba firmy robi imponujące wrażenie, a profesjonalizm speca od "Rainbow" nie ulega najmniejszej wątpliwości. Ale mnie, staremu klientowi, który jednak do tej pory nie miał po prostu potrzeby odwiedzenia Was, ogromną frajdę sprawiło coś innego - niezwykle sympatyczna atmosfera, z jaką się spotkałam, Państwa bezpośredniość, elegancja kontaktu z klientem (pracownik ochrony, ktory wniósł mój odkurzacz do budynku, a po skończonej wizycie umieścił go z prowrotem w moim samochodzie), niewymuszona, naturalna życzliwość, szczery uśmiech w czasie rozmowy, fakt, że nie próbujecie "wyciągnąć" pieniędzy od klienta, jeśli nie jest to niezbędzne, żeby mu pomóc. Naprawdę, dajecie się lubić! Ta wizyta wzmocniła moje zadowolenie z posiadania owego "odkurzacza nad odkurzaczami", który niegdyś kupiliśmy nie tylko dla jego niewątpliwych zalet, ale także po to, aby mój brat Paweł zrobił dobry początek jako Dealer Rainbow. Maszyna służy nam dobrze od szeregu lat. - Anna Dołgolewska, Warszawa
 • Mam 83 lata i posiadam jeden z waszych starszych modeli Rainbow, zakupiony w 1937 roku przez mojego ojca. Wysyłam Wam kopię rachunku, który nadal posiadam. Moja rodzina używała tego odkurzacza każdego tygodnia do sprzątania mieszkania, a teraz ja jako spadkobierca nadal go używam. Nidgy nie miałem z znim żadnego poblemu. Jedyną rzeczą, którą musiałem zrobić była wymiana uszczelki pomiędzy zbiornikiem wodnym a silnikiem. Cena jaką zapłaciła moja rodzina za ten odkurzacz w 1937 roku wydawała się być wysoka dla dosyć biednej rodziny, utrzymującej się z pracy w młynie. Na pewno jednak Rainbow jest wart tej ceny. Zupełnie nie zdawałem sobie sprawy, że firma nadal działa, jako że nie widać jej w sklepach ani w telewizji. Poprosiłem jednego z przyjaciół, aby sprawdził to dla mnie w komputerze. Ja sam nie posiadam komputera, ponieważ utrzymuję się jedynie z emerytury i nie stać mnie na komputer. Chciałem jednak napisać do firmy o tym, jak dobry jest wasz produkt. Wierzę w uczciwość ludzką. Powodzenia i miłego dnia. Z poważaniem
  - Frank Kaczorowski? 20 czerwca 2000 r.
 • To prawdziwy cud, nie odkurzacz. Głębokie czyszczenie dywanu przez Rainbow spowodowało, że pozbyłem się brudów, o których nawet nie wiedziałem, że istnieją. Po wyczyszczeniu pokoju dziennego, córka zaprosiła swojego chłopaka, który jest uczulony na sierść naszych kotów. Po raz pierwszy reakcja alergiczna się u niego się nie pojawiła. Wydaje mi się że Rainbow pomógł również w walce z naszymi alergiami. 
  - S.L. z Livonia, MI
 • Chciałem poinformować Państwa, jak bardzo czuję się zadowolony z Państwa produktu. Niedawno przez przypadek rozlałem syrop winogronowy. Rainbow wszystko dokładnie wyczyścił, nie pozostał nawet ślad!
  - B.W. z Willis, VA